Throne Rush (Android)

Throne Rush

Throne Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,398

  • Üretici

    Progrestar

Throne Rush savaş oyunları kategorisinin dikkat çeken yapımları arasında. Kalabalık ordulara hükmettiğimiz bu oyunda düşman kalelerini düşürmeye çalışıyoruz.

Throne Rush Android cihazları için ücretsiz olarak sunulan bir savaş oyunudur. Mobil cihazlar için geliştirilen savaş oyunları genelde bilgisayar için geliştirilenlerden epey uzak oluyor. Fakat Throne Rush tıpkı bilgisayar ortamında oynadığımız savaş oyunları baz alınarak tasarlanmış. Kalabalık ordular, yıkık kale duvarları, okçular ve amansız bir savaş atmosferi... Hepsi Throne Rush'ta var.

Oyunda kalabalık orduları yöneterek düşman birliklerini geri püskürtmeye ve devasa duvarlarla sarılı kaleleri ele geçirmeye çalışıyoruz. Grafikler mobil bir oyundan beklenebilecek düzeyde. İyiye yakın fakat bir PC kalitesinde değil (zaten öyle olması beklenemez). Oyunda piyadelere ek olarak dev gibi fantastik birimlere de hükmediyoruz.

Devler özellikle kale duvarlarını yıkmakta çok iyiler. Askerlerin kılıç ve oklarındansa devlerin saldırılarıyla kale duvarlarını hemen yıkıp baskın yapabilirsiniz. Elbette bu sırada kale duvarlarında bulunan okçulara karşı da tetikte olmanız gerekmekte. Oyunda sürekli olarak güçlü kalelere saldırmıyoruz. Yeri geliyor basit bir çitle sarılmış yerleşkelere de salıdmamız gerekiyor.

Özet olarak iyi diyebilecğim Throne Rush başarılı bir çizgide ileriyor. Eğer kalabalık ordular ve devasa kalelerin başrolde olduğu bir savaş oyunu arıyorsanız Throne Rush tam size göre.

YORUMLAR