Thunder Raid

Thunder Raid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thunder Raid'de düşman hatlarını yok etmeye çalışan bir uçağın kontrolünü ele alıyoruz.

Thunder Raid hem iOS hem de Android platformları için sunulan bir uçak oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kuşbakışı kamera açısına yer verilmiş. Bu yönüyle birlikte Thunder Raid eskiden Atari’lerimizde oynadığımız ucuz uçak oyunlarını anımsatıyor. Elbette günümüz beklentilerini karşılayabilmek için birkaç detayla zenginleştirilmiş.

Thunder Raid‘de hızlı ilerleyen bir oyun yapısı kullanılmış. Ekranda görülen uçağımızı parmak hareketlerimizle kontrol edebiliyoruz. Karşıdan gelen rakipleri sürekli olarak ateş yağmuru altında tutmalıyız ve hepsini yok etmeliyiz.

Canlı grafiklerle zenginleştirilen Thunder Raid’de biraz daha görsel efektlere ağırlık verilseydi daha iyi olabilirdi. Yine de çok kötü sayılmaz fakat aynı türde yer alan daha kaliteli yapımlar olduğunu düşünürsek bu durum potansiyel oyuncuların başka alternatiflere yönelmesiyle sonuçlanabilir. Oyunun bir başka negatif noktası ise Facebook veya WeChat zorunluluğu sunması. Bu detaylar haricinde Thunder Raid keyifle oynanabilecek bir oyun.

YORUMLAR