Tiny Dangerous Dungeons 1.2.1 (Android)

Tiny Dangerous Dungeons

Tiny Dangerous Dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızdan oynayabileceğiniz en eğlenceli platform oyunlarından bir olan Tiny Dangerous Dungeons Game Boy hayranlarını sevindirecek bir çalışma.

Bazen mobil platformlardan beklenmedik oyunlar çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de Tiny Dangerous Dungeons isimli bu örnek. Metroidvania tarzına yakın duran platform mekanikleriyle birlikte şirin bir ambiyans yaratmaktan da eksik kalmayan oyunun belki de retro oyunseverler için en güzel yanı Game Boy görselliğini yaratabilmek için yeşil monokrom bir tema üzerinden gidiyor olması. Evet, oyun geliştiricilerinin iş gücü açısından bu yöntem biraz da kolaya kaçma anlamına geliyor ama görüntünün birçok oyunsever için alamlı bir güzellik taşıdığı da reddedilemez.

Platform oyunları günümüz oyun üreticileri tarafından arka plana atılırken mobil sektörde bu tarz biri girişimde bulunan bağımsız yazılımcı Jussi Simpanen gerçekten de takdir edilesi bir çalışmaya imza atıyor. Castlevania tarzı bir oyun haritası tasarımında Super Mario benzeri bir oyun deneyimini sizin beklediğini anlatmış olursam kafanızda oyun hakkında daha derin bir fikir gelişecektir.

Android için ücretsiz olan bu oyunu, kendi adıma konuşayım, görür görmez indirdim ve oynuyorum. Şimdiye kadar gördüklerimden de oldukça memnunun ve bu oyunu platform türünü seven herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR