Tiny Keep

Tiny Keep
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yüksek performanslı Android cihazları için hazırlanmış bir rol yapma oyunu olan Tiny Keep, PC üzerinden bile keyifle oynayacağınız bir kaliteye sahip.

Nvidia Shield ve Nexus 9 gibi güçlü cihazlar için ayrı optimizasyon ayarları sunan Tiny Keep isimli bu mobil rol yapma oyunu, başarılı görselleri karikatüristik bir hava büründürmesiyle dikkat çeken bir oyun. Normal bir Android cihazı kullanıyor olsanız da sistem kaynaklarını olabildiğince tüketen bu oyun için güçlü bir cihazınızın olması önemli. Umutsuz bir mahkumu oynadığınız bu oyunda kontroller için isterseniz sanal butonlardan faydalanabiliyorsunuz ama GamePad desteğinin olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Unutulmuş bir zindanda mahkum olan ana kahramanımız bulunduğu yerde kilitli olmadığını fark ediyor. Bunun üzerine kurtarıcısının farkında olmadan özgürlüğün yollarını arayan adamımız sadece gaz lambalarıyla aydınlanan karanlık zindanlarda gezme gerçeğiyle karşı karşıya. Bu arada kendisine bırakılan gizemli bir mektup da işin tuzu biberi oluyor ama spoiler vermemek için bu detayı es geçiyoruz.

Zindanda yalnız değilsiniz. Etrafınızda dolaşacak olan birçok canavar mevcut ve onları alt etmenin en mantıklı yolları hazırlamış olduğunuz tuzaklara gelmelerini sağlamak. Bu arada birbirileriyl anlaşamayan yaratık türlerinin arasını kızıştırıp ortamdan temiz ayrılmanız da mümkün. Diğer tutukluları da kurtarabildiğiniz oyunda yardımcı bir el her daim işinize yarayacaktır. Hayatta kalmak için kendi yolunuzu ve tarzınızı kullanmanız gerekecek.