Tiny Math Game 1.16 (Android)

Tiny Math Game

Tiny Math Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Math Game, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz basit fakat eğlenceli, aynı zamanda eğitici bir matematik oyunudur.

Tiny Math Game, özellikle çocuklarınızın oynayarak matematik bilgilerini pekiştirebileceği yada yeni bilgiler öğreneceği eğlenceli ve ücretsiz bir Android matematik oyunudur.

Oyunun ücretsiz versiyonu olduğu için içerisinde reklamlar bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonu indirip deneyerek beğenmeniz durumunda ücretli versiyonunu satın alabilirsiniz.

Önceki versiyonuna göre daha iyi grafiklere, animasyonlara ve özelliklere sahip olan oyunda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Birinci oyun modunda 15 adet eşitliği en kısa sürede çözmeye çalışıyorsunuz. Bu oyun modu içerisinde 3 farklı zorluk derecesi ve 10 ayrı oyun bulunuyor. Kullanımı kolay arayüzü ve etkileyici ses efektleri ile oynayacağınız bu oyun modunda aldığınız puanları offline puan sıralamasında görebilirsiniz. İkinci oyun modunda ise üzerinize gelen ufak gezegenleri çözeceğiniz eşitlik soruları ile yok etmeniz gerekiyor. İlerledikçe gelen gezegen sayısı ve hızı artacaktır. Birbirinden güzel animasyonlara sahip olan bu oyun modunda online ve offline puan sıralaması mevcuttur. Listesinin üstlerine çıkmak istiyorsanız oldukça hızlı ve pratik olmalısınız.

Hızlı hesaplamalar yapmak, problemleri daha kolay çözmek, beyninizi zinde tutmak, rahatlamak ve eğlenmek amaçlı oynayabileceğiniz oyunu rakamlarla aranız iyi ise kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR