Tiny Survivor

Tiny Survivor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Survivor ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur

Tiny Survivor eğer Minecraft benzeri sandbox oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tiny Survivor'da doğada tek başına kalan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın sahip olduğu tek şey kamp ateşi, kazması ve baltası. Karanlıkta hayatta kalmaya çalışan kahranımızın tek problemi soğuk hava değil; çünkü etrafını aç kurtlar sarmış durumda. Bu nedenle öncelikle kamp alanını güvene alması, sonra yiyecek toplaması gerekiyor. Biz de ona bu macerasında yardımcı oluyoruz.

Tiny Survivor'da temel amacımız kahramanımızı en uzun süre hayatta tutmak ve zorluklara karşı koymak. İlk iş olarak kurtlara karşı barikatlar örüyoruz. Bu iş için baltamızla ağaç keserek odun topluyoruz. Kazmamızla taşları çıkararak tuzaklar yapmak için gerekli kaynaklara sahip olabiliyoruz. Bize saldıran kurtları durdurarak et de toplayabiliyoruz.Kamp ateşimizi canlı tutmamız da oldukça önemli; çünkü kamp ateşi bizi iyileştirmekte.

Tiny Survivor basit ve sevimli 8 bit grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunun ücretsiz oynanabilmesi ve çoğu mobil cihazda rahatça çalışabilmesi oyunun artı yönleri.

ARTILAR

Düşük gereksinimler

Eğlenceli oyun yapısı

Ücretsiz

EKSİLER

YORUMLAR