Tiny Troopers: Alliance

Tiny Troopers: Alliance
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Troopers: Alliance mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir gerçek zamanlı strateji oyunudur

Tiny Troopers: Alliance eğer taktiksel yeteneklerinizi konuşturarak düşmanlarınızı yenebileceğiniz bir mobil oyun oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir gerçek zamanlı strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tiny Troopers: Alliance'da oyunculara kendi ordularına komuta eden bir general olma imkanı veriliyor. Tiny Troopers evreninde geçen oyundaki temel amacımız ise dünyanım en güçlü ordusunu kurarak düşmanlarımızı yok etmek. Bu iş için ilk olarka kendi karargamızı inşa ediyoruz. Sonrasında ise kaynak toplamamız ve bu kaynakları kullanarak asker ve savaş araçları üretmemiz gerekiyor.

Tiny Troopers: Alliance'da savaşlarda düşman üslerini kuşatırken farklı taktikleri kullanarak düşmanımızın savunma sistemlerini aşmamız gerekmekte. Sahip olduğumuz birliklerin kendilerine has yeteneklerinden faydalanarak avantaj elde edebilmemiz mümkün.

Tiny Troopers: Alliance göze goş görünen grafiklerle donatılmış uzun soluklu eğlence sunan bir mobil strateji oyunu olarak özetlenebilir.