Tiny Worm

Tiny Worm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Worm oldukça ufak bir solucanı yönlendirdiğimiz, eskilerin klasik Yılan oyunu tadına büyük yenilikler getiren renkli bir macera oyunudur.

Tiny Worm'ün klasik Yılan oyununu andıran yapısı, cıvıl cıvıl dünyası ve ufak sevimli solucanı tüm Android sahiplerini selamlıyor! Klasik Yılan oyununa büyük katkılar sağlayan yeni macera oyununda ufak sarı bir solucanı yönlendiriyoruz. Solucanımız çok neşeli olacak ki bölümler boyunca durmadan gülümsüyor. Onun verdiği neşeyle biz de gülümsüyoruz ve tamamen anlamsız bu oyunda ne yaptığımız konusunda fikrimiz olmadan ilerliyoruz. Oyundaki temel amacımız bölümler boyunca dağılmış meyveleri toplayarak herhangi bir şeye çarpmadan bölümü sonlandırmak. Burada klasik Yılan oyunundan farklı olarak çevreye çeşitli haşereler yerleştirilmiş. Bu arkadaşların herhangi bir şekilde yolunuza çıkması durumunda ise yapacağınız şey çok kolay, böcekleri olduğunuz gibi midenize indiriyorsunuz!

Tiny Worm'ün mekanikleri arasındaki bu savaş ortamı başta çok bir şey ifade etmese de bölümler ilerledikçe büyük bir problem olarak küçük solucanınızı tehdit ediyor. Sizin onları yiyebildiğiniz gibi onlar da size zarar verebiliyor ve yanlış hamleleriniz takdirinde kendinizi böcek ordusu tarafından alt edilmiş halde buluyorsunuz. Oldukça sinir bozucu olarak, bazı bölümlerde engelleri bırakıp sırf bu böceklerle uğraştığım zamanlar oldu. Bazen güölerini birleştirip toplu salde solucancağıza saldırıyorlar, bundan hiç hoşlanmayacaksınız.

Oyunun kontrolleri de ilerleyen bölümelrde farklı engeller doğrultusunda sıkıntı çıkarıyor. Dokunmatik butonlar eşliğinde hareket ettireceğiniz solucanınız derelerden güvenle geçmeli, duvarlardan kaçmalı, odunları atlatmalı ve tüm bunları kendi sağlığına da dikkat ederek yapmak zorunda! Bölümlerde bulacağınız meyveleri düşünmeden mideye indirmeye çalışın ve sürekli ilerleyen bu yolda delikleri de kullanarak bölümü sonlandırın. Bazen bu delikler başka yerlere de geçmenize izin veriyor.

Eğer klasik Yılan oyununa benzer bir oyun arıyorsanız veya ufak çocuklarınıza modern yılan oyunu tanıtmak istiyorsanız Tiny Worm sizin için mantıklı bir tercih olacaktır.

ARTILAR

Bölüm tasarımları çocuklar için eğlenceli olabilir

Bölüm içi böcek savaşları zorlayıcı

EKSİLER

Kontrol şeması daha iyi düşünülebilirdi