Tornado Fury

Tornado Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tornado Fury, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir doğal afet oyunu.

Tornado Fury, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda etrafı kırıp geçiren bir hortumun kontrolünü ele alıyoruz. Kulağa ilginç geliyor değil mi? Amacımız ise etrafta ne var ne yoksa parçalamak ve şehri dümdüz etmek.

Oyunda ne kadar fazla zarar verirsek o kadar fazla puan kazanıyoruz. Neyse ki bu konuda avantaj olarak kullanabileceğimiz birçok bonus ve güçlendirici mevcut. Bu bileşenleri toplayarak gücümüzü artırabiliyor ve buna paralel olarak kazandığımız puanı da katlıyoruz. Oyunda yer verilen skor tablolaları oyuncular arasında bir rekabet ortamı oluşturuyor ve keyif faktörünü artırıyor.

Tornado Fury'de vasat olarak niteleyebileceğimiz bir grafik modelleme konseptine yer verilmiş. Açıkçası bu oyunda çok daha iyi bir kalite görmeyi isterdik çünkü konu itibariyle görsel efektlere çok müsait bir oyun. Yıkılma, patlama ve çökme efektleriyle oyun çok daha iyi bir konuma gelebilirmiş. Yine de oynanmayacak kadar kötü değil.

Hikaye derinliği olmayan, anlık olarak oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Tornado Fury'yi denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR