Total War Battles

Total War Battles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total War Battles her iki platform için de sunulan dikkat çekici bir savaş oyunudur.

Total War Battles hem iOS hem de Android platformları üzerinde sunulan keyifli bir oyun. Ücretli olarak indirebileceğiniz bu oyun emin olun ki parasını sonuna kadar hak ediyor.

Toplamda 10 saatlik hikaye moduna sahip olan oyunda farklı düşman ordularına karşı kendi samuray ordunuzu kurup mücadele etmeniz gerekiyor. Düşmanlarla savaşabilmek amacıyla kullanabileceğiniz farklı askerler bulunuyor. Dengeli bir ordu kurarak düşman saflarını delebilir ve rakibinizi kolayca ele geçirebilirsiniz.

Total War Battles geliştiriciler tarafından özel olarak dokunmatik ekranlar için optimize edilmiş. Bu yönüyle Total War Battles herkes tarafından oynanabilir. Oyunun en önemli detaylarından bir tanesi de 1v1 savaşlar için geliştirilmiş multiplayer modu içermesi. Fakat bu modda savaşabilmek için tarafların aynı ortamda bulunması gerekiyor.

Oyunda strateji ve planlama önemli bir yere sahip. Sıra tabanlı ilerlemesine rağmen savaş atmosferi başarılı bir şekilde yansıtılıyor ve oyuncular bu noktada herhangi bir eksiklikle karşılaşmıyor. Genel olarak Total War battles keyifle oynayabileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR