Tower of War 1.1.0 (Android)

Tower of War

Tower of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kule savaşları yapabileceğiniz eşsiz bir arcade oyunu

Tower of War, Android tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz harika bir savaş oyunu olarak dikkat çekiyor. Kaliteli görselleri ve nefes kesen atmosferiyle ön plana çıkan oyunda kulenizi inşa ediyor ve rakiplerinizle kıyasıya savaşıyorsunuz.

Türkçe adıyla "Kule Savaşı" anlamına gelen Tower of War oyunu, eşsiz kulelerinizi inşa edip arkadaşlarınızla savaşabileceğiniz bir oyundur. Kulenizi inşa edip silahlarınızı kuşanabileceğiniz oyunda rakip oyuncunun kulesini yıkmaya çalışıyorsunuz. Bu sırada kendi kulenizi de savunmayı unutmamalısınız. Heyecan ve aksiyon dolu bir atmosfere sahip olan Tower of War, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun diyebilirim. Bu tarz oyunları oynamayı seven herkesin büyük bir beğeniyle oynayabileceğini düşündüğüm Tower of War, sizleri bekliyor. Farklı karakterleri de kontrol edebileceğiniz oyunda zengin oyun içeriği bulunuyor.

Zekanızı ve hızınızı aynı anda kullanmanız gereken oyunda elinizi çabuk tutmalısınız. Yıkıcı silahlarıla düşman kuleleri bozguna uğratmanız gereken oyunda kaliteli görseller de bulunuyor. Sürükleyici atmosferi ve farklı silahlarıyla Tower of War sizleri bekliyor. Tower of War oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR