Tower Slash 1.0 (Android)

Tower Slash

1.0
Tower Slash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunlarında daha fazla aksiyon arıyorsanız Tower Slash sizin için harika bir seçenek olacaktır.

Piyasa içerisinde bulacağınız birçok sonsuz koşu oyunu olabildiğince basit bir tarz yakalamaya çalışırken farklı işler deneyenlerin sayısı azaldıkça kaliteli fikirleri ortaya atanları da daha iyi görmeye başladık. Tower Slash de bu yeni algıyı oyunseverlere aksiyon dolu bir oynanışla getirmeyi başarıyor. Marduken tarafından hazırlanan bağımsız bir oyun olan Tower Slash, özellikle sürekleme kontrolleriyle dikkat çeken bir oyun ve roguelike türünden alışık olduğumuz tekrar oynanabilirlik ile açılan yeni karakterler konusunda oyuna en baştan başlarken bile yeni bir keyif katmayı başarıyor.

Öncelikle koşmasını durduramadığımız karakterin ayırt edici kontrollerinin sürükleme mekaniğinden kaynaklandığını söylemiştik ama durum sadece bundan da ibaret değil. Duvar tırmanan bir ninja edasıyla önünüze gelen yaratıkları doğru zamanlama ile kesmeniz gerekiyorken duvarın dışında uçan yaratıklara de bu şekilde saldırıp tekrar tırmanış yolunuza sıçrıyorsunuz. Belli bir noktada bu şekilde ilerlemeyi başarıyorsanız bölüm sonlarında boss savalarına giriyorsunuz ve bunların her biri de farklı ve orjinal bir rekabete girişmenizi istiyor.

Son derece eğlenceli ve aksiyon yüklü bir oyun olan Tower Slash, Android telefon ve tablet kullananlar için hazırlanmış ücretsiz bir oyun. Uygulama içi satın alma seçenekleriyle oyun içi reklamlardan kurtulabiliyorsunuz ve bonus içeriklere hemen sahip olabiliyorsunuz.

YORUMLAR