Trigger Zombie Waves Strike 3D 1.0.5 (Android)

Trigger Zombie Waves Strike 3D

Trigger Zombie Waves Strike 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trigger Zombie Waves Strike 3D heyecan dolu bir FPS oyunudur

Trigger Zombie Waves Strike 3D gerilim ve aksiyon dolu anlar yaşayacağınız FPS türünde bir zombi oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Trigger Zombie Waves Strike 3D'de oyuncular zombiler arasında sıkışıp kalmış bir kahramanı yönetiyorlar. Gizemli deneyler sonucu üretilmiş ölümcül bir virüs insanlar üzerinde bir biyolojik silah olarak kullanılmış ve insanları adeta yaşarken çürütmüştür. Ortaya çıkan yeni organizmalar sadece beslenme içgüdüsünün kontrolü altında kalmaktadır ve bu içgüdü de onları insanlara saldırmaya itmektedir. Bu organizmalar tarafından ısırılmak ise kurtuluşu olmayan bu hastalığa yakalanmak demektir. Oyunda biz hem bu hastalığın daha fazla yayılmasını önlemek hem de kendimizi korumak için zombileri yok etmekteyiz.

Trigger Zombie Waves Strike 3D çok kaliteli grafikleri olmasa da zengin aksiyonuyla oyuncuların hoşuna gidebilecek bir oyun. Oyunda temel amacınız üzerinize dalga dalga saldıran zombilere karşı hayatta kalmak. Bu iş için oyunculara tabanca, pompalı tüfek, otomatik tüfek, minigun ve roket atar gibi farklı silah seçenekleri sunuluyor. Oyunda zombileri yok ettikçe para kazanıyorsunuz ve bu paralarla yeni silahlar alabiliyorsunuz.

Trigger Zombie Waves Strike 3D düşük sistem özelliklerine sahip Android cihazlarda da oynanabilmekte. Eğer bol aksiyon dolu bir zombi oyunu denemek isterseniz Trigger Zombie Waves Strike 3D'yi indirebilirsiniz.