Trolls: Crazy Party Forest!

Trolls: Crazy Party Forest!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trolls: Crazy Party Forest!, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir köy kurma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Trolls: Crazy Party Forest!, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir köy kurma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hoş grafikleri ve kolay oynanışı ile özellikle çocuklarınh hoşuna gidebilecek bir oyundur.

Rengarenk bir dünyada geçen Trolls: Crazy Party Forest! oyununda benzersiz köyler oluşturuyor ve sevdiğiniz karakterleri geliştirerek partilere katılıyorsunuz. Kendi köyünüzü inşa edebileceğiniz ve tamamen sizin isteğinize göre gelişen olaylarla karşı karşıya kaldığınız oyunda çok eğleniyor ve zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. İlginç yaratıklar, dans eden bitkiler, aktivite merkezleri, benzersiz köyler ve daha nicesiyle Trolls: Crazy Party Forest! oyunu sizleri bekliyor. Troll ailesini de bir araya getirmeye çalıştığımız oyunda ödüllerin de kilitlerini açmaya çalışıyoruz. Ayrıca oyunda arkadaşlarınızın köylerini ziyaret ederek türlü hediyelerin sahibi de olabilirsiniz. Sanal bir dünyada geçen oyunda zevkli zamanlar geçiyorsunuz.

Trolls: Crazy Party Forest! oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR