True Fear: Forsaken Souls I 1.2.9 (Android)

True Fear: Forsaken Souls I

True Fear: Forsaken Souls I
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sır perdelerini aralamaya çalışacağız.

Mobil macera oyunları arasında yer alan True Fear: Forsaken Souls ile gizemli ve korku dolu bir dünyaya giriş yapacağız. Oyun içerisinde bir araştırma keşfetme ortamı bizleri bekliyor olacak. Ücretsiz olarak indirip oynanabilen mobil macera oyununda birinci bölüme giriş yapacak, kız kardeşimizi bulmaya çalışacağız. Buna ek olarak oyun içerisinde annemizin ölümünün sırrını çözmeye çalışacak ve ipuçları arayacağız.

20’den fazla bulmaca, 40 kilitli öğe, 15 gizli karakter ve daha fazlası oyun içerisinde bizleri bekliyor olacak. Harita eşliğinde nereye gitmek istediğimizi kontrol edebilecek ve karar verebileceğiz. Yüksek kalitedeki film müzikleri ile gizemlerin arkasındaki sır perdelerini arayacağız.

Çarpıcı grafikler ve gerilim dolu alt yapı ses efektleri ile bizleri sürükleyici bir atmosfere götürecek olan mobil macera oyunu ücretsiz yayınlanması ile şuanda aktif olarak 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Son güncellemesini 13 Kasım 2018’de alan yapım hızla kitlesini artırmaya devam ediyor. Oyuncular Google Play üzerinden True Fear: Forsaken Souls I’i indirebilir ve mecara dünyasına dalabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR