Undead Soccer

Undead Soccer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Undead Soccer oldukça ilginç bir yapıya sahip eğlenceli bir Android oyunudur.

Undead Soccer futbol temasını oldukça farklı ve eğlenceli bir şekilde aksiyon ile birleştiren bir Android oyunudur.

Undead Soccer'da herşey maç sırasında oyundan atılan bir futbol oyuncusunun başından geçen olaylarla başlamakta. Kahramanımız bu olay üzerine soyunma odasında öfkeli bir şekilde beklemektedir. Fakat oldukça uzun süren bu bekleyiş sırasında sahadan ve tribünlerden gelen sesler kesilmiş, ortalığı gizemli bir sessizlik kaplamıştır. Sessizliğin nedenini merak eden kahramanımız ne olduğunu kontrol etmek için sahaya doğru tekrar yönelir ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının farkına varır. Bütün oyuncular, kıl hakemler ve taraftarlar artık birer zombiye dönüşmüştür ve aç bir şekilde sahada bizleri beklemektedir. Bu yemek saatinin geldiğini anlamış olan kalabalığa karşı elimizdeki tek silahlarımız ise futbol topumuz ve kalkan olarak kullanabileceğimiz bir adet çöp kutusu kapağımızdır. Futbol yeteneklerimizi konuşturarak zombileri alt etmeli ve özgürlüğümüzü kazanmalıyız.

Zombilerle dalga dalga karşılaşarak alt ettiğimiz oyunda kahramanımızın özelliklerini ve özel yeteneklerini geliştirebilmekteyiz. Ayrıca etkileyici futbol ve kalkan stillerini de açabilmek mümkün. Eğer zombiler bize zayıf geldiyse güçlü bölüm sonu canavarları da bizleri bekliyor.

Undead Soccer'da 7 farklı arkaplanda zombilerle karşılaşırken 6 adet süper güç ile futbol topumuzu geliştirebilmekteyiz. 30 adet futbol topu stili ve 15 adet kalkan yeteneği oyunu renkli kılmakta.

YORUMLAR