Urban Police Legend

Urban Police Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Urban Police Legend bir polis olabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunudur.

Urban Police Legend eğer GTA benzeri oyunları seviyorsanız denemekten hoşlanabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir polis oyunu olan Urban Police Legend'da suçla mücadele ederek şehri temizlemeye çalışan kahraman bir polisin yerine geçiyoruz ve adaleti sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Şehrin düzenini bozan suçluları yakalayabilmek ve durdurabilmek için sokaklara inmemiz ve tehlikeli bölgelerde bize verilen görevleri yerine getirmemiz gerekiyor.

Açık dünya tabanlı bir oyun olan Urban Police Legend'da belli yerlere kurulan bombaları bulup imha etme ve etkisiz hale getirme, çalınan araçları bulup sahiplerine iade etme, kanun kaçaklarını yakalayıp diğer suçlularla ilgili belgeleri ve bilgileri ele geçirme gibi görevlerle uğraşmaktayız. Bu görevleri tamamladıkça para kazanıyoruz ve yeni silahlar ve ekipmanlar satın alabiliyoruz. Oyunda para kazanmanın alternatif bir yolu ise binaları satın almak. Bazı binaları satın aldığımızda bu binalar bize düzenli olarak para kazandırıyorlar. Oyunda 5 farklı aracı kullanabiliyoruz.

Urban Police Legend'da ilerledikçe kahramanımızı geliştirebilme imkanına da sahibiz. Oyunun grafikleri maalesef ki çok yüksek kaliteye sahip değil.

YORUMLAR