Valkyrie Connect 2.0.3 (Android)

Valkyrie Connect

Valkyrie Connect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Valkyrie Connect, sınıflara ayrılmış kahramanlarla yaratıklara karşı savaştığınız rpg oyunu.

Valkyrie Connect, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz rol yapma oyunu. Android platformunda türünün tek örneği değil ancak kontrolümüze verilen farklı sınıflardaki karakterlerin özenle tasarlanması beni oldukça etkiledi. Hepsinin bir adı, hikayesi var ve birileri seslendirmiş.

Japonya’da popüler, Anime severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm mmorpg oyununda açılışta bizi hoş bir sinematik karşılıyor. Yaratığın karşısına dikilmiş bir meleği izleyerek başlıyoruz. Bu tarz oyunlarda fazla karşılaşmadığımız bu detayın ardından karakterleri tanıyoruz. Melek, şövalye, okçu, büyücü gibi hepsi farklı yeteneklere sahip, güçlü ve zayıf yönleri olan, özelleştirilebilir ve savaştıkça güçlenen karakterlerden favorimizi seçerek yaratıkların yaşadığı fantastik dünyaya giriş yapıyoruz.

Kaliteli görseller sunan oyunda karakterleri savaşa hazırladığımız bölüm biraz karışık olsa da savaşmak çok kolay. Tek yapmanız gereken karakterlerinizi seçmek. Ara ara “Limit Burst” butonuna dokunarak harika animasyonlar eşliğinde savaş sahneleri izlemenin keyfini sürüyorsunuz. Yaratığı verilen sürede öldürmeyi başardığınızda seviye atlıyor, çok daha kısa sürede sizi öldürmeye programlanmış bir yaratıkla yüz yüze geliyorsunuz.

YORUMLAR