Viber Wink

Viber Wink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viber Wink, arkadaşlarınızla görüntülendikten sonra silinen fotoğraf ve videolar paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması.

Viber Wink, arkadaşlarımızla ücretsiz olarak yazılı, sesli ve görüntülü mesajlaşmak için kullandığımız sosyal medya uygulaması Viber’in geliştiricilerinden yeni uygulama. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip Viber hesabımıza giriş yaparak kullanabildiğimiz uygulamada arkadaşlarımızla paylaştığımız fotoğraf ve videolar görüntülendikten sonra otomatik olarak siliniyor.

Snapchat benzeri uygulamalar arasında diyebileceğim Viber Wink’de çektiğimiz fotoğraf veya videoların arkadaşlarımız tarafından ne kadar süre görüntülendikten sonra otomatik olarak silineceğine karar verebiliyoruz. 1, 3, 7, 10 saniye görüntüleme sınırı koyabiliyor veya arkadaşlarımızın bakıp bakıp hatırlamasını sağlamak için süre sınırı koymamayı seçebiliyoruz. Uygulamanın arayüzü de çok sade oluşturulmuş. Fotoğraf veya videomuzu dilediğimiz kişi veya grupla kolaylıkla paylaşabiliyoruz. Sohbet ekranı da giriş ekranı kadar sade tasarlanmış.

YORUMLAR