Violent Raid

Violent Raid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Violent Raid klasik tarza bir uçak savaşı oyunudur.

Violent Raid bize 90'lı yıllarda oynadığımız atari oyunlarına benzer bir yapı sunan bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Violent Raid'de oyuncular dünyayı kurtarmaya çalışan bir savaş pilotunun yerine geçiyorlar. Uzaylılar dünyayı ele geçirmek için aniden saldırmıştır ve insanlık hazırlıksız yakalanmıştır. Bize düşen görev ise uzaylıların ana savaş gemisini tespit etmek ve onları merkezden vurmaktır. Bu iş için son teknolojiyle donatılmış savaş uçağımızın pilot koltuğuna geçiyoruz ve gökyüzüne açılıyoruz.

Violent Raid retro yapıya sadık kalan bir oyun. 2 boyutlu grafiklere sahip olan Violent Raid'de uçağımızı kuşbakışı olarak görüyoruz ve ekranda dikey olarak ilerliyoruz. Bu sırada üzerimize sürekli düşmanlar geliyorlar ve bize ateş ediyorlar. Biz bir yandan düşman ateşinden kaçmaya, diğer yandan da ateş ederek onları yok etmeye çalışıyoruz. Bölüm sonlarında ise kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz. Bu dev düşmanlara karşı özel stratejiler izlememiz gerekiyor.

Violent Raid'de oyuncular düşmanlardan düşen parçaları toplayarak ateş güçlerini artırabiliyorlar. Shoot em up türünün güzel bir örneği olan Violent Raid size bolca eğlence sunuyor.

YORUMLAR