Wake Woody Infinity

Wake Woody Infinity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wake Woody Infinity, Woody adında sevimli bir su kayakçısını kontrol ettiğiniz bir mobil oyundur.

Wake Woody Infinity, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon türünde bir mobil oyundur. Hareketli başlayan ve hareketliliğin bir saniye olsun eksik olmadığı oyunda Woody adında sevimli mi sevimli su kayakçısını kontrol ediyoruz.

Dünyanın en hızlı su kayakçısı unvanına sahip olmayı kafasına koymuş bir sevimli kahraman olan Woody’nin hedefine ulaşması için birbirinden zorlu yarışları zamanında tamamlaması gerekiyor. Ancak kahramanımızın işini oldukça zor. Su kayağı yaparken çeşitli engeller, rampalar ve platformlarla karşılaşan kahramanımızın önüne çıkan engelleri aşması için bazen suyun dibinden gitmesi, bazen uçması, bazen de dönmesi gerekiyor.

Detaylı hazırlanmış harika 2 boyutlu grafikler ve hareketli müziklerle beslenen oyunda skor oldukça önemli. Puanınızı artırmak içinse çeşitli güçlendiricileri kullanmanız gerekiyor. Zamanı durdurarak varış noktasına zamanında gitmenize yardımcı olan Time Freeze, altınları üzerinize çekerek size büyük kolaylık sağlayan Magnet oyunda yer alan güçlendiriciler arasında.

Boş zamanınızda kafa yormadan eğleneceğiniz bu oyunda Facebook hesabınızı bağlayarak arkadaşlarınıza meydan okuma şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR