War: Counter Strike Türkçe 1.3 (Android)

War: Counter Strike Türkçe

1.3
War: Counter Strike Türkçe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War: Counter Strike Türkçe mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

War: Counter Strike Türkçe eğer mobil cihazınız üzerinde bolca aksiyon yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan War: Counter Strike Türkçe online karşılaşmalarının heyecanını mobil cihazlarımıza taşıyor. Adından da anlaşılacağı üzere War: Counter Strike Türkçe, Counter Strike'ın cep telefonları ve tabletler üzerinde oynanabilen versiyonu. Oyuncular War: Counter Strike Türkçe haritalarında takım tabanlı karşılaşmalar yapabiliyorlar ve nişan alma yeteneklerini konuşturuyorlar.

War: Counter Strike Türkçe'de oyun oynayabilmek için ilk önce kullanıcı adınızı seçiyorsunuz, sonra ise bir server seçimi yapıyorsunuz. Eğer açık server bulamazsanız kendi serverınızı açabiliyorsunuz ve diğer oyuncular bu servera katılabiliyorlar. Oyunun ne kadar uzun süreceğini öldürme sayısını, oyunda kaç oyuncu yer alacağını maksimum oyuncu sayısını belirleyerek değiştirebilirsiniz.

YORUMLAR