War of Nations 1.8.0 (Android)

War of Nations

War of Nations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Askeri bir imparatorluk kurup rakiplerinizin topraklarını işgal ettiğiniz War of Nations, kıran kırana geçen ve oynadıkça derinleşen bir savaş strateji oyunu.

War of Nations, Clash of Clan oyununun yarattığı akımın izinden giden son derece başarılı bir oyun. İsmindeki agresif tutumu oyuna da yansıtan War of Nations ile başka medeniyetlere savaş açıp kendi imparatorluğunuzun temelini atmak yegane amacınız. GREE yapımı olan bu iddialı oyunda öncelikle yapmanız gereken şey bir üs oluşturmak. Bunu tamamladığınızda hedef uçsuz bucaksız topraklara yayılıp başkalarının gasp ettiği yerleri kendi zimmetinize geçirmek olacaktır. Bunun için geniş seçenekler arasından stratejilerinize uygun bir ordu oluşturmanız gerekiyor. Strateji unsurlarını da eksik etmeyen oyunda teknolojik gelişimler ve kaynaklara verilen ağırlık üzerinde de tam kontrolünüz mevcut. Bir günde herşeyi anlayamayacağınız bu oyun sizin adım adım gelişmenizle uzun vaadeli bir oyun keyfi sunuyor.

War of Nations oynarken üssünüzü oluşturmak çok önemli bir aşama. Yeni başlayanlar üslerini oluştururken defansif veya ofansif seçenekler arasından kendi tercihlerini yapabilirken uzun bir süreliğine düşman saldırılarına karşı korunaklı bir durumda kalıyor. Başkalarının istila hayalleri ancak siz de yuvanızı terk etmeye başladığınız zaman gerçekleşebiliyor. Bu sebepten ötürü hemen sefere çıkmadan olabildiğince güçlü bir alt yapı oluşturmaya özen göstermelisiniz. Ordunuzun başına koyduğunuz komutanlar da ordunuza bonus güçler ekleyebiliyorlar.

Bir saniye bile boş kalmayıp sıkılmamanız için oyun içersinde yapabileceğiniz birçok görev mevcut ve bu görevler sizi rutin bir oyun hissiyatından uzaklaştırıyor. War of Nations öyle güzel bir uyarı sistemine sahip ki, yapabileceğiniz upgrade seçeneklerinden derhal haberdar oluyorsunuz ve gelişim aşamasını olabildiğince hızlı tamamlıyorsunuz. Ne var ki oyun içi satın alma opsiyonları kullanacak olan rakiplere karşı dezavantajlı olma durumunuz söz konusu ve oyunun tek olumsuz özelliğinin bu olduğunu söyleyebilirim. Kaliteli bir savaş strateji oyunu arayanlar için War of Nations tavsiyemdir.

YORUMLAR