Warship Battle: 3D World War 2 1.0.2 (Android)

Warship Battle: 3D World War 2

Warship Battle: 3D World War 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warship Battle: 3D World War 2 tarihi deniz savaşlarına katıldığınız bir mobil gemi savaşı oyunudur

Warship Battle: 3D World War 2 oyunculara aksiyon dolu deniz savaşlarına katılma imkanı veren güzel görünümlü bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir deniz savaşı oyunu olan Warship Battle: 3D World War 2'de 2. Dünya Savaşı yıllarına geri dönüyoruz ve tarihe damga vurmuş deniz savaşlarına katılarak düşmanlarımızla savaşıyoruz. Bize döneme özgü dev savaş gemilerini kullanabilme imkanı veren bu 3 boyutlu savaş oyununda savaş gemimizle birlikte düşmana karşı meydan okuyoruz ve tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Warship Battle: 3D World War 2'de yoğun çatışmalara sahip deniz savaşlarına katılmaktayız. Bu çatışmalarda denizdeki düşman savaş gemileri ile savaşırken bir yandan da havadan bize saldıran düşman uçaklarını durdurmaya çalışmaktayız. Oyuna başladıktan sonra tamamlayacağımız görevlerin ardından gemimizi geliştirebiliyoruz ve onu güçlü silahlarla donatabiliyoruz.

Warship Battle: 3D World War 2'nin grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu belirtmekte fayda var. Gemi modellemelerinin yanısıra su üzerindeki yansımalar, patlamalar ve diğer görsel efektler göze hoş görünüyor. Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız Warship Battle: 3D World War 2 hoşunuza gidecektir.