Wind-up Knight (Android)

Wind-up Knight

Wind-up Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wind-up Knight yüksek eğlence sunan bir platform oyunudur

Wind-up Knight eğer ilerlemeli oyunları seviyorsanız size büyük eğlence sunacak bir mobil platform oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Wind-up Knight'da herşey şovalyemizin aşık olduğu prensesin kara şovalye tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Şovalyemiz prensesini geri alabilmek için ölümcül tuzaklarla dolu zindanlarda ilerleyerek kara şovalyeye yetişmeye çalışıyor ve heyecan dolu bir maceraya atılıyor. Bu yolculuk kahramanımızın yeteneklerini zorluyor ve bize yüksek eğlence sunan bir oyun keyfi yaşatıyor.

Wind-up Knight'da kahramanımız bölümleri geçmek için karşısına çıkan engelleri aşmalı ve düşmanlarını mağlup etmeli. Kahramanımızın karşısına çıkan ölümcül tuzakları aşması için onun doğru zamanlamayla bu engellerin üzerinden atlamasını veya altından yuvarlanmasını sağlamalıyız. Bunun yanında bizi durdurmaya çalışan düşmanlarımızın yolumuzdan çekilmesini sağlamak için kılıcımızı kullanmamız gerekiyor. Ayrıca kimi bölümlerde üzerimize yıkılan tavandan düşen parçalardan korunmak için kalkanımızdan faydalanıyoruz.

Wind-up Knight bize oyunda ilerledikçe yeni silahlara ve zırhlara erişebilme imkanı veriyor. Oyun klasik tarzda bir eğlenceyi bize güzel grafikler, hızlı ve aksiyon dolu bir oynanışla sunuyor.

YORUMLAR