Wingsuit Stickman 2.3 (Android)

Wingsuit Stickman

2.3
Wingsuit Stickman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wingsuit Stickman heyecan dolu bir uçuş oyunudur

Wingsuit Stickman oyunculara boş zamanlarını güzel bir şekilde değerlendirme imkanı tanıyan bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Wingsuit Stickman'da insanların havada süzülerek ilerlemesini sağlayan ilginç bir ekipman olan wingsuiti kullanan bir çöp adamı yönetiyoruz. Oyunda dünyanın en yüksek dağları üzerinde süzülüyoruz, Alpler'i geçiyoruz ve kaynayan volkanların üzerinden tehlike dolu geçişler yapıyoruz. Bu işleri yaparken akrobatik hareketler gerçekleştirebildiğimiz oyunda kuşları ve hatta pilotları korkutrarak yolumuza devam edebiliyoruz.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Wingsuit Stickman'da ekranda yatay olarak ilerlemekteyiz. Kahramanımız havada süzülürken onu yönlendiriyoruz ve binalara, kulelere ve helikopter gibi engellere çarpıp ölmesini engellemeye çalışıyoruz. Bir yandan da havadaki yıldızları toplayarak ek puan kazanabilmekteyiz.

Wingsuit Stickman'da 30'un üzerinde heyecan dolu görev bizleri bekliyor. Başarılı bir fizik motoru, 2 farklı kontrol yöntemi, liderlik panoları oyunda bizi bekleyen diğer özellikler.

YORUMLAR