Wonder Tactics 1.0.8 (Android)

Wonder Tactics

Wonder Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wonder Tactics mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Wonder Tactics eğer fantastik bir maceraya atılmak ve kendi kahramanlarınızı savaştırmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Wonder Tactics'de oyuncular kuvvetli canavarların, dev bölüm sonu canavarlarının ve karanlık zindanların yer aldığı bir yolculuğa çıkıyorlar. Bu yolculuğa katılabilmek için ilk olarak kendi kahraman takımımızı oluşturuyoruz. Oyunda yer alan her kahraman bize savaşlarda avantaj kazandıracak yetenekerle donatılmış. Wonder Tactics'te savaşları kazandıkça kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz, onların gizli yeteneklerinin kilidini açarak en güçlü kartları oluşturabiliyoruz.

250 farklı kahramanın yer aldığı oyunda kahraman yetenekleri 5 sınıf altında toplanıyor. Su, ateş, toprak, karanlık ve aydınlık gibi yetenek sınıfları sayesinde kahramanlar arasındaki güç dengesi hassas bir yapıya kavuşuyor. Wonder Tactics'i dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz.

Wonder Tactics anime tarzında grafiklere ve animasyonlara sahip. Oyunun sevimli göründüğü söylenebilir.

YORUMLAR