Wonky Tower

Wonky Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wonky Tower, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir arcade oyundur.

Wonky Tower, muz peşinde koşarken çeşitli maceralara atılacağınız eğlenceli bir arcade oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu oyunda, her seviyede ayrı bir heyecan yaşayacaksınız. Farklı malzemeler, ev eşyaları ve vahşi hayvanlarla karşılaşacağınız Wonky Tower'da kulenizi inşa etmeye hazır olun.

Wonky Tower, muzlara ulaşmak için yola koyulan Pogo'nun serüvenine ortak oluyoruz. Kazanmak için kuleler inşa edip tırmanmanız gereken oyunda, ayrıca zamana karşı da yarışacaksınız. Bahsettiğim kule inşa etme bölümünde tüm nesneleri dengeli bir şekilde koymaya da dikkat etmelisiniz. Toplamda 5 farklı bölümle karşılacağımız Monkey Tower'da her bölümde ayrı bir heyecan yaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Ganimetleri kullanarak yollardaki engelleri ortadan kaldıran bir kule, rampa, köprü ya da maymununuzu zafere taşıyan bir platform inşa edeceğiniz Wonky Tower'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Grafik açısından pek tatmin edici olmasa da oynamaya değer diye düşünüyorum.

YORUMLAR