Word Academy 1.0.8 (Android)

Word Academy

Word Academy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Word Academy, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kelime oyunudur.

Word Academy, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kelime oyunu. Yüzde 94 ve 94 Derece gibi eğlenceli oyunlarıng geliştiricisi olan firma tarafından yapıldığını da ekleyelim.

Scrabble ile başlayan kelime oyunları furyası daha sonra çeşitlenerek devam etti diyebiliriz. Pek çok farklı türde ve tarzda kelime oyunu geliştirildi. Word Academy de bunların arasına yeni katılanlardan bir tanesi.

Henüz yeni çıkmış olmasına rağmen 5 milyon indirilme sayısıyla dikkat çeken Word Academy gerçekten eğlenceli bir kelime oyunu diyebilirim. Oyunda temel amacınız ekrandaki gizli kelimeyi bulabilmek.

Bunun için öncelikle basit seviye bölümlerden başlıyorsunuz. Örneğin ilk olarak başladığınız seviyede yalnızca 4 kare yani 4 harf bulunuyor. Bu harfleri doğru sırada dizip gizli kelimeyi bulmanız gerekiyor.

Bu şekilde kolay seviye bölümlerden başlıyorsunuz fakat ilerledikçe yeni seviyelerin kilidini açtırabiliyorsunuz. Böylece ilerledikçe kelimedeki harflerin sayısı artıyor ve kelimeyi bulmak zorlaşıyor.

Oyun bölüm bölüm ayrılmış ve her bölümde 10 adet bulmaca bulunuyor. Bununla birlikte oyunun en güzel özelliği ise Türkçe desteği olması. Yani aradığınız kelimeler karşınıza Türkçe çıkıyor. Bu yüzden daha rahat oynayabiliyorsunuz.

Sade tasarımı ve hoş grafikleri ile de dikkat çeken bu kelime oyununu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.