World of Dungeons 1.0.2 (Android)

World of Dungeons

World of Dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Dungeons ile amansız zindanların dünyasına adım atın, kendi savaşçı takımınızı oluşturun ve onları güçlü eşyalarla donatın. Bu zorlu maceraya mutlaka katılın.

World of Dungeons, Android cihazlar için sıra tabanlı bir zindan ve rol yapma oyunudur.

Mobil cihazlarda büyülü oyunlar arasında yer alan World of Dungeons ile müthiş bir maceraya hazırlanın. Karanlık ve fantastik bir dünyada geçen World of Dungeons içerisinde eğitebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz tam 6 farklı kahraman sınıfı bulunuyor. Bunun dışında sayısız zindanla birlikte amansız zindan bossları da sizi yok etmek için bekliyor.

Ölüler, zebaniler ve diğer karanlık yaratıklarla savaşacağınız bu oyunda, karakterlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir, onlara istediğiniz yetenekleri verebilirsiniz. Oyun içerisinde aynı zamanda geniş bir yetenek ağacı bulunuyor; bu yetenek ağacını istediğiniz gibi düzenleyip, karakterlerinizi diğer oyunculardan farklı olarak donatabilirsiniz.

Rogue-like ve sıra tabanlı bir sisteme sahip olan World of Dungeons'ın her zindan boss'u minimum 10 dakika sürüyor. Bakalım bu maceradan siz ve kahramanlarınız hayatta kalabilecek mi?

YORUMLAR