World of Robot

World of Robot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Robot mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

World of Robot eğer adrenalin dolu çatışmalara katılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil robot savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan World of Robot'ta bizi Transformers filmlerine benzeyen bir senaryo bekliyor. Oyunda hem araba olarka yol alabilen hem de ihtiyaç duyulduğunda bir savaş robotuna dönüşebilen bir robotu kontrol ediyoruz. Oyundaki temel amacımız ise düşmanlarımızı bulmak ve birer birer ortadan kaldırmak. Bu iş için silahlarımızı kuşanıyoruz ve şehir içinde düşman avına çıkıyoruz.

World of Robot oynanış olarak GTA oyunlarına benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda açık bir şehir haritası mevcut. Biz bu şehirde istediğimiz yere gidebiliyoruz ve düşmanlarımızla savaşabiliyoruz. Şehir içinde trafikteki araçları patlatıp etrafı havaya uçurabiliyoruz. Yönettiğimiz savaş robotu ağır makinalı tüfekler ve roketler gibi fakrlı silahları kullanabilmekte.

World of Robot'un kolay kontrollere sahip olduğu söylenebilir. Oyunun grafik kalitesi çok yüksek değil; fakat aşırı rahatsız edecek bir görünüm de sunmuyor.

YORUMLAR