World of Warriors: Duel 1.1.2 (Android)

World of Warriors: Duel

World of Warriors: Duel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Warriors: Duel basit bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil dövüş oyunudur

World of Warriors: Duel basit bir savaş sistemine sahip olan bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan World of Warriors: Duel'de kimin en hızlı olduğunu belirlemek için mücadele eden kahramanları yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız en hızlı kılıç darbesini indirerek rakibimizi yenmek. Oyunun başında her dövüşçü bir sütun üzerine yerleştiriliyor ve 3'ten geriye doğru sayım yapılıyor. Dövüşün hakemi Fight diye bağırdığında ise dövüşçüler rakiplerine ilk darbeyi vurarak onları üzerinde durdukları sütunlardan aşağı fırlatmaya çalışıyorlar. Rakibine ilk darbeyi vuran ve onu aşağıya yuvarlayan dövüşçü maçı kazanıyor.

World of Warriors: Duel'de oyunu oynayabilmek için tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Fakat maçın hakemi her zaman aynı anda Fight diye bağırmıyor. Bu nedenle bir kulağınızı hakeme vermeniz gerekiyor. Ekrana erken dokunduğunuzda rakibiniz maçı kazanıyor. Geç dokunduğunuzda ise ilk darbeyi siz yiyorsunuz ve maçı kaybediyorsunuz. Oyun bu sayede reflekslerinizi test ediyor.

World of Warriors: Duel'de maçları kazandıkça para kazanıyorsunuz ve bu parayı yeni kahramanların kilidini açmak için kullanabiliyorsunuz. Oyun içinde Vikingler, Ninjalar, Romalılar gibi ilginç kahraman seçenekleri yer almakta.

YORUMLAR