World War II Survival: FPS Shooting Game 2.0.6 (Android)

World War II Survival: FPS Shooting Game

World War II Survival: FPS Shooting Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İkinci Dünya Savaşı’na katılacağız.

The Game Feast tarafından geliştirilen ve mobil aksiyon oyunları arasında yer alan World War II Survival: FPS Shooting Game ücretsiz olarak oynanıyor.

Oldukça kaliteli grafiklere ve aksiyon dolu sahnelere sahip olan mobil oyunda ses efektleri oyunculara gerçekçi bir his veriyor ve aksiyonu en iyi şekilde hissetmelerini sağlıyor. Görsel efektler bakımından yetersiz kalan oyun bir nevi çocukları da şiddete yöneltmiyor. Benzersiz silah modellerinin yer aldığı oyunda bizden istenilen görevleri yerine getirmeye çalışacak.

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan mobil aksiyon oyunu FPS oyunları arasında oldukça popülerdir. Hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz yapım da yüksek kaliteli 3D grafikler, kaliteli animasyonlar ve en iyi ses efektleri yer alıyor.

Yaz ve kış haritası ile bizleri o dönem ki zorlu savaş atmosferine götüren oyun silah modelleri bakımından da o dönemi yansıtıyor. Oyuncular hayatta kalabilmek için hızlı hareket etmeli ve silahları kullanarak karşılarına çıkan düşmanları etkisiz hale getirmeliler. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan yapım ücretsizdir.

İyi oyunlar dileriz.

 

YORUMLAR