World's Hardest Platformer 2 1.15 (Android)

World's Hardest Platformer 2

World's Hardest Platformer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zor oyunları seven insanların bile sabrını zorlamaya aday olan World's Hardest Platformer 2, birbirinden zor 200 bölümle sizi çıldırtabilir.

Dünyanın en zor oyunlarından biri olduğunu iddia eden World's Hardest Platformer 2, gerçekten isminin arkasında durabilecek kadar zor bir oyun. Sürekli bir yerlerden gelen ateşlerden kaçarken veya hareketli haritanın sizi ezmeden ilerlemeye çalışırken terleyeceğiniz garanti. Kendimden örnek verecek olursak, ben ve benim gibi bazı oyunseverler zor oyunları cezbedici bulabilir. Ne var ki, cezbeden kısmında da mantık çerçevesinde bir zorluk seviyesinin olması, ölçülü bir oyun oynarken nerede hata yaptığınızı anlayıp bir dahaki denemelerinizde daha tecrübeli bir şekilde mücadele ederek kazanmanız önemli. Eğer bir oyun size haftalar boyunca geçemeyeceğiniz bir zorluk sunuyorsa, bu sizin kötü bir oyuncu olmanızdan kaynaklanmıyor. Tam aksine bölüm tasarımı başarısız yapılmıştır. Israrla oynamaya çalışanlar için de olay artık hırs meselesine dönüşmüştür.

World's Hardest Platformer 2, bir önceki oyundan sonra daha da zor bir oyun olmayı başarıyor. Tüm stres yaratan zorluklardan caydırılamayan oyuncu kitlesine ne yazık ki kötü bir haberim var. Oyunun grafikleri bir nebze olsun değişmemiş. Retro grafikleri seven insanlar bu işin bir estetiği olduğunu bilir ve konseptin özenle yaratılmış olmasını arzularlar. Bu oyunda maalesef ucuz bir DOS oyunu havası var ve kendisini ayrıştırabilecek herhangi bir görsel zerafete rastlamak mümkün değil.

Oyunda amacınız, size verilen parkur içerisindeki yıldızları ve anahtarı toplayıp bölüm bitişini sembolize eden kapıya ulaşmak. Bunu yapabildiğiniz takdirde karşınıza her defasında daha zor bir görev çıkacak. Zorlanmaktan fazlasıyla hoşlananları bekleyen 200 bölüm var.

YORUMLAR