Worm Run

Worm Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Worm Run hızlı ve eğlenceli bir oynanış sunan bir Android oyunudur

Worm Run Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz ilerlemeli bir kaçış oyunudur.

Uzayda geçen bir oyun olan Worm Run oldukça ilginç bir hikayeye sahip. Oyunda Zeka Tallahassee adlı kahramanımızı yönetmekteyiz. Zeka Tallahassee bir uzay bakım görevlisidir ve talihsizliği ile tanınmaktadır. Son macerasında da yanlış zamanda yanlış yerde bulunan Zeka Tallahassee bir şekilde devasa bir uzay solucanının dikkatini çekmiş ve heyecan dolu bir kaçış hikayesine konu olmuştur. Bu devasa uzay solucanı kana susamış bir yaratıktır ve Zeka'nın peşini kolay kolay bırakmaya niyetli değildir. Bu nedenle oyunda Zeka'ya yardım ederek farklı bölümleri geçmesine ve devasa uzay solucanının dişlerinden kurtulmasına aracılık etmekteyiz.

Worm Run oldukça kolay şekilde oynanabilen bir platform oyunudur. Oyunda sanal gamepad yerine parmak sürükleme yöntemiyle kontrol sistemi tercih edilmiş ve böylece daha akıcı bir oynanış sağlanmış. Oyunda karşımızıa çıkam bombalar gibi engellere dikkat etmeli, çukurların üstünden atlamalı ve dev uzay solucanının saldırdığı yöne dikkat ederek Zeka'nın koştuğu yönü değiştirmeliyiz.

Worm Run'ın grafikleri kendine has bir retro tarza sahip. Oyunun HD çözünürlük ile uyumlu olan bu grafikleri oyuna özel bir hava katıyor. Bu hoş grafik yapısı yine aynı tarza uygun olan chiptune stil müziklerle birleşmekte ve oyunculara hem görsel hem de işitsel olarak keyif vermekte.