WWF Rhino Raid

WWF Rhino Raid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWF Rhino Raid, Android mobil cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği son derece heyecanlı ve eğlenceli bir koşu ve zıplama oyunudur.

WWF Rhino Raid, Afrika'daki gergedanları kurtarmak için geliştirilen ve gelirleri bu amaca yönelik kullanılan bir Android koşu oyunudur. Oyunda yapmanız gereken ise sevimli ve kızgın gergedan ile avcıları kovalamak ve diğer gergedanları kurtarmak.

Oyunun ilk başta göze çarpan özelliği şüphesiz grafikleri. Oldukça renkli ve göze hitap edecek şekilde tasarlanan oyundaki kontrol mekanizması da gayet rahat. Kontrol ettiğiniz gergedan ile birlikte yasak bölgeye giriş yapan avcıları kovalayacak ve onlara gergedan ile tosabileceksiniz. Fakat avcılar oldukça tehlikeli. Kamyonet ile kaçarken size ellerindeki silahları kullanarak zarar vermeye çalışabilirler. Ayrıca kurdukları tuzakları da atlatmanız gerekiyor.

Oyunun Özellikleri:

  • Eğitim amaçlı içerik
  • 9 Farklı bölüm ve 3 Boss savaşı
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay
  • Farklı güçlendirme yetenekleri
  • Facebook ve Twitter üzerinde paylaşım yapabilme

Oynayarak hem eğleneceğiniz hem de Afrika'daki gergedan avını durdumak için bağış yapacağınız etkileyici bir oyun olan WWF Rhino Raid'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR