Z End: World War

Z End: World War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Z End: World War, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecan dolu ve eğlenceli bir FPS oyunudur.

Detaylı ve kaliteli grafikler ile hazırlanmış korkutucu ve heyecanlı öldürme oyunlarını seviyorsanız, Z End: World War oyununu Android cihazlarınız üzerinde mutlaka oynamanızı tavsiye ederim. Bir diğer zombi oyunu olan Z End: World War, kaliteli grafikler ve adrenalini birlikte sunan heyecanlı oyunlardan bir tanesidir.

Oyunda kendinizi zombiler tarafından istila edilmiş bir şehirde buluyorsunuz. Şehirde bu zombiler dışında yaşayan hiç kimse yok. Bu zombileri durdurabilecek sadece siz varsınız. Silahınızı alarak zombileri teker teker öldürmeli ve hepsini yok etmelisiniz. Oyunda köşelere saklanmış vaziyette ölümü bekleyen insanların çığlıklarını duyabilirsiniz.

Takım olarak veya tek başınıza oynayabileceğiniz FPS oyununda kararlarınızı doğru şekilde vermelisiniz. Zombileri yok etmek için farklı silahlar oyunda size sunulacaktır. Kendi zevklerinize göre seeceğiniz silahlar ile zombileri öldürmeye başlayabilir ve dünyayı zombilerin elinden kurtarabilirsiniz.

Özellikler:

  • Farklı zombi türleri
  • Silah türleri
  • Yüksek kaliteli grafikler
  • Farklı eşyalar
  • Ücretsiz FPS Oyunu

YORUMLAR