Zombi: Gundead 1.4.2 (Android)

Zombi: Gundead

Zombi: Gundead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D grafikler eşliğinde savaşacağız.

Mobirix imzası ile geliştirilen ve ücretsiz aksiyon oyunları arasında yer alan Zombi: Gundead bizleri gerilim dolu bir dünyaya götürecek.

60’dan fazla ilerlemenin yer aldığı oyunda hayatta kalmak için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışacağız. Avlanacak, savunacak, kovalayacak ve hayatta kalma çabası içerisinde olacağız. 16 farklı ulusal dil seçenğine sahip olan yapım mobil platformun yanı sıra tabletlerde de ücretsiz olarak oynanabiliyor. Zombilerle dolu bir atmosferin yer aldığı mobil aksiyon oyununda benzersiz çok sayıda silah modeli oyunculara sunuluyor.

Oyuncular bu silahlar ile kendilerini savunacak ve zombileri etkisiz hale getirebilmek için ter dökecekler. 5 milyon oyuncu tarafından ilgiyle oynanan başarılı yapım da farklı görevler yer alacak. Oyuncular bu görevleri de yerine getirmek için ilerleyecek ve ilerledikçe de farklı düşman türleri ile karşı karşıya gelecekler.

Muhteşem 3D fragikler, yüksek ses efektleri ve daha fazlası ücretsiz olarak mobil oyunculara sunuluyor. Dileyen oyuncular ücretsiz olarak Zombi: Gundead’i indirebilir ve gerilim dolu dünyaya adım atabilirler.

YORUMLAR