Zombie Anarchy 1.0.0 (Android)

Zombie Anarchy

Zombie Anarchy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Anarchy, şehrinizi işgal eden zombileri engellemenizi amaçlayan bir strateji oyunudur.

Zombiler bir şekilde çoğalmayı başardı. Şehriniz tehlike altında. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Zombie Anarchy ile şehrinizi zombilerden kurtarabilirsiniz.

Online bir şekilde oynayabileceğiniz Zombie Anarchy, sizin zombilere karşı mücadele etmenizi amaçlıyor. Tüm şehri zombiler işgal etmiş durumda. Sizin çeşitli silahlar bulmanız ve bu zombilerle savaşmanız lazım. Öncelikle henüz zombiye dönüşmemiş insanları bulmalı ve onlarla birlikte bir takım kurmalısınız. Kurduğunuz takımın güçlü kişilerden oluşmasına özen gösterin. Daha sonra da tüm takımınızı silahlandırarak savaşa başlayabilirsiniz.

Anlık olarak binlerce oyuncuyla birlikte oyun oynamanıza imkan sağlayan Zombie Anarchy, sizin tek kurtarıcınız. Bu yüzden her karakterde olan özel güçleri keşfedin ve silahlarınızla birlikte zombilere saldırın. Zombilere ne kadar kalabalık bir grupla saldırırsanız o kadar başarılı olursunuz.

Zombie Anarchy oyununda en iyi oynayan oyuncular başarı listesinde yer alıyor. Başarı sıranız ise öldürdüğünüz zombi sayısına göre belli oluyor. Bu yüzden oyunu iyi oynamalı ve başarı listesinde yer almalısınız. Başarı listesinde yer alanlar diğer oyunculara oranla daha üstün yeteneklere ve ayrıcalıklara sahip oluyorlar. Bu ayrıcalıklar sayesinde de başarı listesindeki liderliğinizi daha uzun süre devam ettirebilirsiniz.

YORUMLAR