Zombie Diary 2: Evolution 1.0.8 (Android)

Zombie Diary 2: Evolution

Zombie Diary 2: Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Diary 2: Evolution sahip olduğu zengin içeriği ve sunduğu yüksek dozdaki aksiyon seviyesiyle dikkat çeken bir zombi oyunudur.

Zombie Diary 2: Evolution ilk bölümü oynayıp hoşlananlar için devam niteliği taşıyan bir oyun. Fakat şu noktada belirtmeliyim ki ilk bölümü oynamamış olsanız bile konuyu anlamakta zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum.

Oyunda dünya zombi tehdidi altında bulunuyor ve bizim de bu duruma müdahale etmemiz gerekmekte. 30 farklı silah sunan oyunda dilediğimiz silahı seçerek ava başlayabiliyoruz. Bu yeni versiyonda oyunda 11 farklı haritaya yer verilmiş. Bu haritalardan her biri farklı tasarımlara ve dinamiklere sahip.

Zombie Diary 2: Evolution da son derece gelişmiş grafiklere sahip. Artwork mükemmel ve genel armosferle uyumlu olduğu için oldukça keyif veriyor. Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Zombie Diary 2: Evolution’da da oldukça geniş bir upgrade listesi sunuluyor. Bölümlerden elde ettiğimiz puanları kullanarak karakterimizi güçlendirebiliyoruz. Facebook desteği sunması oyunun bir diğer artısı. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz.

Zombi oyunlarından hoşlanıyorsanız ve bu kategoride yer alan iyi bir alternatife göz atmak istiyorsanız Zombie Diary 2: Evolution’ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR