Zombie Drift 3D

Zombie Drift 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Drift 3D tamamen ücretsiz olarak sunulan ve arabımızı kullanarak zombileri ezmeye çalıştığımız bir oyun.

Zombie Drift 3D aksiyonun ve heyecanın bir an bile durmadığı bir Android oyunu olarak çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hem tabletlerimiz hem de akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz.

Oyunda kontrolümüze verilen arabayı kullanarak şehri zombilerden temizlemeye çalışıyoruz. Açıkçası bugüne kadar birçok araba, drift ve zombi oyunu oynamış olmamıza rağmen Zombie Drift 3D'nin kalitesine yaklaşan çok az seçeneğe denk geldik.

Monotonlaşmayan yapısı ve oyunculara daima yeni bir şeyler sunması, oyunun en dikkat çeken yanları arasında. Oyunda tam tamına 10 ayrı bölüm ve bu bölümlere serpiştirilmiş çeşitli görevler yer alıyor. İsterseniz tercihinizi serbest sürüş modundan yana da kullanabilirsiniz. Bu modda herhangi bir sınır bulunmuyor ve dilediğimiz gibi mücadele edebiliyoruz.

Grafik olarak beklentilerimizin üzerine çıkan Zombie Drift 3D'te komutlarımıza sorunsuz bir şekilde itaat eden bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Sergilediğimiz yeteneklere göre küresel puan listelerine girebiliyor ve bu şekilde arkadaşlarımızla mücadele edebiliyoruz.

YORUMLAR