Zombie Drift 1.0 (Android)

Zombie Drift

1.0
Zombie Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazımızda zombi öldüreceğiz.

Mobil cihazımızda zombileri öldürerek eğlenceli anlar yaşayacağımız Zombie Drift ücretsiz bir aksiyon oyunu olarak yayınlandı.

Mobil platformda oyunculara eğlence dolu anlar yaşatan mobil aksiyon oyunu kaliteli grafikleri ve düşük görsel efektleri ile 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Mobil oyuncular tarafından ilgiyle oynanan aksiyon oyunu şu sıralar da yükselişe geçti.

Birbirinden farklı çok sayıda aracın yer aldığı oyunda dilediğimiz aracı satın alabilir ve kişiselleştirebiliriz. Oyuncular zombiler ile daha iyi bir şekilde mücadele edebilmek için araçlarını yükseltebilir ve performansını artırabilirler.

3D grafikler eşliğinde oynanan Zombie Drift gerçekçi fizik kuralları ile oyunculara sürükleyici bir dünya sunuyor. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam edilen yapımdaki amacımız hayatta kalmak olacaktır. Zombiler bizi durdurmak için ellerinden geleni yapacaktır.

Oyuncular seçtikleri araçlara farklı silahlar takabilecek ve tam anlamıyla bir ölüm canavarına çevirebilecekler. Fast Free Games imzası ile geliştirilen ve yayınlanan mobil oyun 1 milyonun üzerinde oyuncu tarafından oynanmaya devam ediliyor.

YORUMLAR