Zombie Fire

Zombie Fire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Fire bolca aksiyon içeren bir zombi oyunudur

Zombie Fire yüzlerce zombinin arasına dalarak hayatta kalmaya çalıştığınız bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Zombie Fire'da mezarlığa dönüşmüş bir dünyaya konuk olmaktayız. Bu dünyada ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölülere dönüştürmüş ve sadece bir avuç insan hayatta kalmıştır. Bu insanları kurtarabilecek ve onları virüse karşı bağışıklık kazanmış hale getirebilecek bir ilaç olsa da bu ilacın çoğaltılması için onu güvenli bir laboratuara taşımak gerekmektedir. Biz de oyunda bu görevi üstlen bir kahraman askeri yönetiyoruz.

Zombie Fire oynanış olarak klasik bir bilgisayar oyunu olan Crimsonland'a benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı görüş açısından yönetiyoruz ve etrafımızı saran zombilerle savaşıyoruz. Bu işi yaparken fakrlı silahları kullanabilmekte ve kullandığımız silahları geliştirebilmekteyiz. Ayrıca zor anlarda süper yeteneklerimizi de kullanabiliyoruz. Hava desteği çağırarak zombileri bombalama tarzındanki bu yetenekleri de geliştirebilmeniz mümkün.

Zombie Fire'ın 2 boyutlu grafikleri çok yüksek detaylı bir görünüm sunmuyor; fakat oyun akıcı bir şekilde çalışabiliyor ve oyun düşük donanıma sahip Android cihazlarda bile rahatça oynanabiliyor.

YORUMLAR