Zombie Gunship Survival (Android)

Zombie Gunship Survival

Zombie Gunship Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Gunship Survival mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Zombie Gunship Survival heyecanlı ve eğlenceli oynanış sunan bir mobil zombi oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Zombie Gunship Survival'da zombi istilasında insanları kurtarmaya çalışan bir savaş uçağının mürettebatının yerine geçiyoruz ve havadan karadaki zombilere müdahale ederek bu zombilerin insanlara zarar vermesini engellemeye çalışıyoruz.

Call of Duty oyunlarındaki gece görüşüyle kara birimlerine destek olduğumuz uçak görevlerini anımsatan bir yapıya sahip olan Zombie Gunship Survival'da görevimiz yardıma ihtiyaç duyan insanların yerlerini tespit ederek bu insanları kuşatmış zombileri uçağımızın silahlarını kullanarak temizlemek. Bunun ynaısıra önemli kaynakları güvence altına alma gibi görevler de karşımıza çıkıyor. Zombie Gunship Survival'da görevleri tamamlayarak yeni silahların kilidini açabiliyorsunuz.

Zombie Gunship Survival'da uçağınıza ağır makinalı tüfekler, toplar ve daha birçok farklı silahı yerleştirebilmektesiniz. Zombie Gunship Survival, oynanış sistemi olarak güzel bir fikrin üzerine kuruluyor ve eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

YORUMLAR