Zombie Hunter: Apocalypse 1.7.4 (Android)

Zombie Hunter: Apocalypse

Zombie Hunter: Apocalypse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Hunter: Apocalypse, FPS türünde bir zombi oyunudur

Zombie Hunter: Apocalypse içerisinde bolca aksiyon bulunan FPS türünde bir mobil zombi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Zombie Hunter: Apocalypse'de zombiler tarafından işgal edilmiş bir dünyaya konuk oluyoruz. Zombilerin ortaya çıkışının ardından kana susamış bu yaratıklar sokakları istila etmiş, masum insanları köşeye sıkıştırmaya başlamıştır. Biz oyun nişan almada usta bir kahraman olarak dahil oluyoruz ve sokaklarda insanları yemeye çalışan zombileri avlamaya çalışıyoruz. Bu iş için farklı silah ve ekipman seçeneklerini kullanabiliyoruz.

Zombie Hunter: Apocalypse'de bölümler hızlı bir şekilde tamamlanacak şekilde kısa kısa tasarlanmış. Oyundaki bölümleri arka arkaya geçebiliyorsunuz. Zombileri kafadan vurdukça bölüm sonlarında ekstra para kazanabiliyorsunuz. Bölümlerden kazandığınız para yeni silahlar almanıza ve kullandığınız silahları geliştirmenize yardımcı oluyor. Bazı bölümleri geçebilmek için silahınızın belli bir güç seviyesine sahip olması gerekiyor. Bu nedenle paranızı harcarken dikkatli olmanızda fayda var.

Zombie Hunter: Apocalypse'de farklı bölüm türleri yer alıyor. Bu bölümlerde ana silahlarımız genel olarak keskin nişancı tüfekleri. Bunun yanısıra makinalı tüfekler, ağır makinalı tüfekler, arbaletler ve hatta roket atar gibi silahları da kullanabiliyoruz. Oyunun grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.

Zombie Hunter: Apocalypse içerisinde yer alan görev yaratma aracı ile kendi bölümlerinizi de yaratabilmeniz mümkün.

YORUMLAR