Zombie Massacre - Walking Dead

Zombie Massacre - Walking Dead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Massacre - Walking Dead zombilerin arasına daldığımız bir FPS oyunudur

Zombie Massacre - Walking Dead içerisinde zombilerin yer aldığı bir kıyamet senaryosunu konu alan bir mobil FPS oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Zombie Massacre - Walking Dead'de Mike "Deadmaker" Rogers adlı kahramanımızı kontrol etmekteyiz. Mike "Deadmaker" Rogers, zombiler tarafından istila edilen dünyada hayatta kalan son insanlardan biridir. Kendileri gibi hayatta kalan insanları kurtarmak için çalışan bi takımın üyesi olan Mike gelen yardım çağrılarını dinleyerek bu çağrılara cevap vermekte ve insanları kurtarmaktadır. Mike "Deadmaker" Rogers, kendi takımı hayatta kalan insanları bölgeden uzaklaştırırken zombi güruhlarını oyalama konusunda uzmanlaşmıştır. Biz de oyunda bu tür görevlerde Mike "Deadmaker" Rogers'a eşlik ediyoruz ve masum insanları kurtarmaya çalışıyoruz.

Zombie Massacre - Walking Dead'de bize zombi grupları amansızca saldırırken silahlarımızın yardımıyla onları durdurmamız gerekiyor. Oyunda çelik yelekler, el bombaları, ilk yardım çantaları gibi ekipmanlar kullanabildiğimiz gibi farklı kategoriler altında toplanmış silahlara da erişebiliyoruz. Keskin nişancı tüfekleri, otomatik tüfekler, pompalı tüfekler, roket atarlar, tabancalar ve yarı otomatik silahlar kullanabileceğimiz silah seçeneklerinden bazıları.

Eğer heyecan dolu FPS türünde bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz Zombie Massacre - Walking Dead'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR