Zombie Maze: Puppy Rescue

Zombie Maze: Puppy Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Maze: Puppy Rescue, sıra tabanlı oynanış sunan zombili bulmaca - macera oyunu.

Zombie Maze: Puppy Rescue, zombili oyunlardan keyif alanların kaçırmaması gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum. Retro görsellerinin yanında oynanışıyla da benzerlerinden farklı olduğunu ortaya koyan yapım Android platformunda ücretsiz indirilmeye sunulmuş ve telefonda tek parmakla rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış.

Oyunda klasik olarak salgın nedeniyle insanların neredeyse tümünün zombiye dönüşmesi sonucunda hayatta kalmayı başaran kahraman kişinin yerine geçiyoruz. Amacımız zombiler arasında kalmış en yakın arkadaşımızı kurtarmak. Etrafımızı saran zombileri atlatmak için kutular arasından kendimizi belli etmeden ilerleyebilmenin yanı sıra baltamızla ortalığı kan gölüne çevirme şansımız var.

Sıra tabanlı oynanış sunan bulmaca – macera türünde diyebileceğimiz oyunda karakterimize yön vermek için kaydırma hareketlerini kullanıyoruz. Zombileri öldürmek te karakter kontrolünü sağlamak kadar basit ancak sürekli siz oynamadığınızdan hareketinizi hesaplamanız gerekiyor. Unutmadan oyunda 3 bölüme ayrılmış 50’ye yakın bulmaca yer alıyor. Hemen bitmeyen bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR