Zombie Roadkill 3D (Android)

Zombie Roadkill 3D

Zombie Roadkill 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Roadkill 3D hem shooter hem de sonsuz araba yarışı dinamiklerini başarıyla birleştiren bir zombi avlama oyunudur.

Zombie Roadkill 3D zombi temasından hoşlananların Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri aksiyon dolu bir zombi avlama oyunudur. Oyunda zombiler gene boş durmamış ve dünyayı ele geçirmişlerdir. Kıyamet sonrasında geçen bu dünyada yapmamız gereken şey çok basit: hareket eden her şeyi vurmak.

Oyun temel olarak klasik shooter oyunu dinamiklerini sonsuz yarış oyunu temasıyla birleştiriyor. Uzun bir yolda hurda olmuş arabaların arasında yol alırken karşımıza zombiler çıkıyor ve amacımız araçlara çarpmadan zombileri öldürerek yol almak. Diğer bölümlerde ise shooter oyunu gibi karşımızdan gelen zombileri vurmaya çalışıyoruz. Sağ taraftaki fire butonuna basarak ateş edebiliyor ve karşımıza gelen zombileri vurabiliyoruz.

Oyunda iki farklı mod bulunmakta. Bunlardan bir tanesi hikaye modu, diğeri ise sonsuz mod. Hikaye modundan biraz uzaklaşmak istiyorsanız sonsuz modu deneyebilirsiniz. Fakat asıl hikaye Story Mode’da geçiyor.

Sonuç olarak Zombie Roadkill 3D mutlaka denenmesi gereken, aksiyon dolu bir zombi vurma oyunudur.

YORUMLAR