Zombie Runaway

Zombie Runaway
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Runaway eğlenceli bir Android oyunudur

Zombie Runaway bize eğlenceli bir kaçış serüveni yaşatan, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kaçış oyunudur.

Klasik zombi oyunlarında ve filmlerinde genel olarak zombilerin dünyayı istila ettiğini, insanlığın soyunun tükenme tehlikesi ile karşılaştığını görüyoruz. Peki gerçekte durum böyle olmasaydı durum nasıl olurdu? İşte Zombie Runaway bize bu hikayeyi anlatan bir Android oyunudur. Oyunda tükenen neslinin son üyesi olan bir zombiyi kontrol ediyoruz ve insanlardan kaçarak özgürlüğe ulaşmasına yardımıc oluyoruz.

Zombie Runaway'de kahramanımızın önüne birçok farklı engel çıkıyor ve kahramanımız bu engelleri aşmak için yeri geldiğinde zıplıyor, yeri geldiğinde sağa veya sola doğru hamle yapıyor. Birçok farklı bonus ise topladığımızdakahramanımıza süper güçler kazandırıyor ve oyundaki heyecanı arttırıyor. Oyunun kontrolleri oldukça basit ve rahat bir oynanış sunuyor.

Zombie Runaway farklı oyun modlarını da oyun severlere sunmakta. Farklı kişiselleştirme seçenekleri sayesinde zombimize gelişmiş özellikler kazandırabilmemiz mümkün. Eğer kaçış oyunlarını seviyoranız Zombie Runaway'ı denemelisiniz.

YORUMLAR