Zombie Trigger Apocalypse 1.0.8 (Android)

Zombie Trigger Apocalypse

Zombie Trigger Apocalypse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Trigger Apocalypse, görev odaklı ilerlediğiniz zombi temalı FPS oyunu.

Zombie Trigger Apocalypse, birinci şahıs kamera açısından oynanan zombi oyunları arasında. Zombi temalı FPS oyunları arasında en iyiler arasında gösterilen Dead Trigger kadar kaliteli bir yapım karşımızda.

Android telefonunuzda zombi oyunlarına yer veriyorsanız Zombi Trigger Apocalypse’i kesinlikle görmelisiniz. Oyunda yüzünü görmediğiniz bir zombi avcısının yerine geçiyorsunuz. Kız arkadaşınızla birlikte etrafınızı saran zombileri temizliyorsunuz. Polislerden öğrencilere çok sayıda zombi karşınıza çıkıyor. Şehir yetmemiş gibi bir de zombiye dönüşmüş deniz canlılarıyla yüz yüze geliyorsunuz.

Zombie Trigger Apocalypse’i benzerlerinden farklı kılan noktası ise; Fazla detaylı menülere sahip olması. Seçebildiğiniz birçok karakter, kullanabildiğiniz yükseltilmeye açık çok sayıda da silah var. Farklı yerlerde geçen, zorluk düzeyini kendiniz ayarlayabildiğiniz görevler de bulunmakta. Oyunun kötü tarafı; tüm yükseltmeler için elmas ve altına ihtiyacınız var ve enerjiniz yettiği sürece oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR